fbpx
Logo
biuro

Pracownia projektowa Fleurs powstała
z pasji do tworzenia wnętrz, a także z myślą
o wymagających klientach, którzy cenią sobie jakość, dbałość o detal oraz wyjątkowy design. 

Jesteśmy zlokalizowani w Białymstoku
i specjalizujemy się w profesjonalnych aranżacjach wnętrz na terenie całej Polski. 
Projektujemy przestrzenie użyteczności publicznej oraz wnętrza mieszkalne jak mieszkania, apartamenty oraz domy jednorodzinne. Różnorodność zrealizowanych projektów daje nam szerokie spektrum możliwości w zakresie stosowanych rozwiązań i materiałów.

Nasz zespół składa się z kreatywnych
i utalentowanych specjalistów z dziedzin architektury, aranżacji wnętrz, designu oraz grafiki 3D. Regularnie podnosimy nasze kompetencje oraz na bieżąco śledzimy wprowadzane przez producentów rozwiązania.

Opierając się na posiadanym wieloletnim doświadczeniu tworzymy funkcjonalne
i unikatowe projekty wnętrz o wyjątkowym charakterze, zapewniając fachowe doradztwo oraz odpowiedni dobór materiałów
i elementów wyposażenia wnętrza.

Łączymy w sobie profesjonalizm
z dbałością o oryginalność i jakość proponowanych rozwiązań, stawiając satysfakcję naszych Klientów na
pierwszym miejscu.

mgr. inż. arch. Jakub Szyćko

Fleurs

Pracownia projektowa Fleurs powstała z pasji do tworzenia wnętrz, a także z myślą o wymagających klientach, którzy cenią sobie jakość, dbałość o detal oraz wyjątkowy design. 

Jesteśmy zlokalizowani w Białymstoku i specjalizujemy się w profesjonalnych aranżacjach wnętrz na terenie całej Polski. 
Projektujemy przestrzenie jak mieszkania, apartamenty oraz domy jednorodzinne. Różnorodność zrealizowanych projektów daje nam szerokie spektrum możliwości w zakresie stosowanych rozwiązań i materiałów.

Nasz zespół składa się z kreatywnych i utalentowanych specjalistów z dziedzin architektury, aranżacji wnętrz, designu oraz grafiki 3D. Regularnie podnosimy nasze kompetencje oraz
na bieżąco śledzimy wprowadzane przez producentów rozwiązania.

Opierając się na posiadanym wieloletnim doświadczeniu tworzymy funkcjonalne i unikatowe projekty wnętrz o wyjątkowym charakterze, zapewniając fachowe doradztwo oraz odpowiedni dobór materiałów i elementów wyposażenia wnętrza.

Łączymy w sobie profesjonalizm z dbałością o oryginalność i jakość proponowanych rozwiązań, stawiając satysfakcję naszych Klientów na pierwszym miejscu.

mgr. inż. arch. Jakub Szyćko

biuro

Jakub Szyćko

Właścicielem pracowni architektonicznej jest absolwent Wydziału Architektury
i Urbanistyki Politechniki Białostockiej
z tytułem mgr. inż. architekta.

Architekturą wnętrz zajmuję się od ponad 6 lat specjalizując się
w profesjonalnym projektowaniu wnętrz prywatnych oraz komercyjnych. Do każdego projektu podchodzę indywidualnie oraz z pełnym zaangażowaniem, kierując się wyczuciem stylu oraz sugestiami Klienta.

Pełen profesjonalizm oraz dbałość o szczegóły wykończenia wnętrza zapewniają tworzenie przestrzeni
o funkcjonalnych i niepowtarzalnych rozwiązaniach aranżacyjnych.

Dotychczasowe doświadczenie oraz zdobyte przez lata zaufanie Klientów pozwala nam realizować projekty na terenie całej Polski świadcząc usługi na najwyższym poziomie.

Jakub Szyćko

Właścicielem pracowni architektonicznej jest absolwent Wydziału Architektury i Urbanistyki Politechniki Białostockiej z tytułem mgr. inż. architekta.

Architekturą wnętrz zajmuję się od ponad 6 lat specjalizując się w profesjonalnym projektowaniu wnętrz prywatnych i komercyjnych.

Do każdego projektu podchodzę indywidualnie oraz pełnym zaangażowaniem, kierując się wyczuciem stylu oraz sugestiami Klienta.

Pełen profesjonalizm oraz dbałość o szczegóły wykończenia wnętrza zapewniają tworzenie przestrzeni o funkcjonalnych i niepowtarzalnych rozwiązaniach aranżacyjnych.

Dotychczasowe doświadczenie oraz zdobyte przez lata zaufanie Klientów pozwala nam realizować projekty na terenie całej Polski świadcząc usługi na najwyższym poziomie.